velg ditt kjøretøy
Skiltnummer
Bildelkatalog

NK Bremseskive kompakte, Ø: 233mm

Anmeldelser (0)
Bremseskive 201002 (Hulltall felg: 4 | Minste tykkelse [mm]: 7,8) kjøp billig thumb?id=54992&lng=no&ccf=94077797

1467,72

kr ekskl. MVA, Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
  • Varenr: 201002
  • Produsent: NK
  • Type:
- +
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
NK Bremseskive
Bremseskive detaljer
  • Diameter [mm]:   233 
  • Bremseskive type:   kompakte 
  • Hulltall felg:   4,00 
  • Bremseskive tykkelse [mm]:   9,00 
  • Minste tykkelse [mm]:   7,80 
  • Høyde [mm]:   77,50 
  • Renovert: Helt nye
OEM referanse nummer(e):
Produsenter OE NUMMER
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
OEM szám alapján:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
Følgende produkter er kjøpt med denne:
Produktrangering

NK Bremseskive kompakte, Ø: 233mm



Ranger nå

NK Bremseskive kompakte, Ø: 233mm.

Infoboks

Fri frakt

På hver levering over 2500 kr verdien av varer
  • Bremseskive (201002 Bremseskive tykkelse [mm]: 9) frakt med POSTNORD
  • Bremseskive (Bremseskivetype: full 201002) frakt med GLS
  • 201002 Bremseskive (Vekt [kg]: 4,83) frakt med DHL
:

Sikker tilkobling til

På hver levering over 2500 kr verdien av varer
  • 201002 Bremseskive kjøpe med PayPal som betalingsmiddel
  • Bremseskive ( 201002) NK kjøpe med VISA som betalingsmiddel
  • Bremseskive (Diameter [mm]: 233 201002) kjøpe med MasterCard som betalingsmiddel
  • NK Bremseskive 201002 kjøp med bankoverføring som betalingsmiddel
  • Bremseskive NK 201002 kjøpe med Klarna som betalingsmiddel
Mandag - Fredag
8am - 6pm

KUNDETELEFON

+47 21 40 37 02

Adresse

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Tyskland
Vis kart